Trendy w grillowaniu na sezon 2021 - jak grillować? Grille Gazowe Broil King.

09-01-2021

Jaki grill gazowy Broil King będzie najbardziej popularny w sezonie 2021? Który zostanie bestsellerem i skradnie Wasze serca? Jakie akcesoria sprawdzą się przy grillu i co będziemy grillować? Pytania trudne, odpowiedzi pisze życie jednak postaram się rzucić trochę światła tam, gdzie jestem w stanie to zrobić. Zaczynajmy!

Grill Gazowy Broil King

1. Po pierwsze: grill.

Nie będzie tu raczej dużego zaskoczenia. Po modyfikacjach jakie otrzymał, prym wiódł będzie Broil King Baron. To oczywiście moja subiektywana opinia, jednak "kilka" ładnych lat sprzedaję i użytkuję grille Broil King i mam przeczucie, że ta prognoza będzie trafna. Już w sezonie 2020 Baron nie miał sobie równych, a teraz, gdy został udoskonalony przez kanadyjskich inżynierów, bez wątpienia zdominuje Wasze ogródki. Nie zapominajmy również o Monarchu, który, jako najmniejszy grill z PGT święci zawsze triumfy i w średniej półce cenowej nie ma sobie równych. Oczywiście najbardziej zamożni, przyszli grillmasterzy, zagną parol na bezsprzecznie bezkompromisową linię Broil King Imperial - a będzie w czym wybierać.

Bestseller Broil King - Baron

2. Po drugie: akcesoria.

I nie chodzi mi o to, że im więcej tym lepiej. Akcesoria trzeba dobierać z rozsądkiem, dlatego pojawi się seria artykułów na ten temat. A tutaj tylko małe preludium. Jest coraz więcej blogów i vlogów kulinarnych, niektóre strikte o grillowaniu. Społeczeństwo staje się coraz bardziej świadome dzięki twórcom pokazującym jak urozmaicić grillowanie. Jak? Przy pomocy akcesoriów. I nie mam tutaj na myśli podstawowych narzędzi, bez których praca na grillu byłaby udręką, ale rozważnie wyselekcjonowane do własnych potrzeb i planów specjalistyczne rozwiązania. Zaglądajcie śmiało do sekcji Akcesoria, a już wkrótce więcej na ten temat. Stay tuned!

Akcesoria Broil King

3. Po trzecie: coś na grilla.

Niezaprzeczalnie dotarło do nas z wielu względów, że lepiej być wysportwanym i zdrowym. Zarówno w zagranicznych mediach jak i naszych rodzimych obserwuje się, tak jak wspomniałem, duży wzrost świadomości. Kiełbasa i karkówka spadają z piedestału na rzecz prostych w przygotowaniu, a dużo ciekawszych potraw. Każdy, kto już oswoił się z grillem gazowy zaczyna rozglądać się za dobrym mięsem na steki (sezonowanym, czemu nie?), za ciekawymi rybami i innymi owocami morza (tu przydadzą się kosze i deski), szuka ciekawych przepisów na rodzime i egzotyczne owoce i warzywa. Zgłębianie arkanów wiedzy tajemnej doprowadza do bardzo ciekawych eksperymentów kulinarnych. Czy wiedzieliście, że z amerykańskiego angielskiego barbecue (BBQ) oznacza długie i powolne opiekanie mięsa w niskiej temperaturze? Czas zacząć eksperymentować!

Patelnia do Fajity

4. Po czwarte: alternatywa do grilla gazowego.

Jak zawsze, popularną metodą przygotowania mięs jest ich wędzenie. Od lat dużym zainteresowaniem cieszy się wędzarnia gazowa Broil King. Jeżeli chodzi zaś o alternatywę dla grilla gazowego, to nieśmiało, coraz większe zainteresowanie wzbudzają grille Broil King na pellet. Funkcjonalność? Świetna. Stabilność niemal na poziomie grilla gazowego. O tych grillach powstanie oddzielny wpis a więc powtórzę się: stay tuned!

Wędzarnia Gazowa Broil King

Najważniejsze, aby szybko zrobiła się ładna pogoda - i tutaj śmieją się Ci, którzy mają zadaszony taras, bo mogą grillować cały rok. Kto powiedział, że nie można siedzieć w kurtce przy grillu? Myślę, że to również będzie jeden z ciekawszych trendów. Już teraz mam sygnały od niektórych użytkowników grilli Broil King, którzy kupili te grille u Nas, że nie jest to nic nadzwyczajnego. Z roku na rok, jest Nas coraz więcej. Owocnego grillowania, bez względu na aurę!