COOK IN WOOD - Wiórki wędzarnicze - Koniak

  • Cena netto: 14,63 zł 17,99 zł
  • szt.
    Niedostępny
  • Paypal - Karty płatnicze i kredytowe, Credit Agricole Raty 10 x 0%, Płatność gotówką w pobraniu, Płatność przelewem, Przelewy24 - bezpieczne płatności online , Raty online, eRaty Santander Consumer Bank, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY iMoje

Oferowane grille gazowe i akcesoria dostarczamy w ciągu 24 h (dni robocze) od momentu złożenia zamówienia.ZAPYTAJ O INDYWIDUALNĄ OFERTĘ

Jarosław Broda 662 284 040, 602 138 644

Koniak

Koniak to winiak wymyślony przez Ormian, a uwielbiany we Francji. "Eau-de-vie" (woda życia) jest produkowana w całej Francji jednak nazwa Cognac zarezerwowana jest prawnie dla winiaków powstających w okolicach miasta Cognac (eau-de-vie du Cognac). Cognac powstaje z trzech gatunków białych winogron. Moszcz poddawany jest dwukrotnej destylacji w skutek czego osiąga zawartość alkoholu na poziomie 70%. Beczki przeznaczone na dojrzewanie są produkowane z prostych, przynajmniej 100 letnich dębów - tylko dwóch odmian rosnących w określonym rejonie Francji. Po zakończeniu procesu dojrzewania, który może trwać nawet ponad 10 lat (Hors d'Age), beczki są opróżniane, a winiaki mieszane zgodnie z recepturą szefa piwnicy. Niektóre beczki są naprawiane zgodnie z tradycją i służą ponownie w procesie dojrzewania. Część z pozostałych tniemy na wiórka, abyś mógł cieszyć się wyjątkowym aromatem przyrządzanych przez Ciebie potraw.

Sposób użycia:

Namocz wiórka przez okres od 30 do 60 minut. Wyciągnij wiórka z wody i umieść w specjalnej tubie/pojemniku.

- Jeśli stosujesz grill węglowy, włóż specjalny pojemnik/tubę z namoczonymi wiórkami bezpośrednio na rozżarzone węgle tuż przed rozpoczęciem grillowania. 
- Jeśli stosujesz grill gazowy, to przed rozpoczęciem grillowania umieść pojemnik/tubę na osłonach palnika ale pod rusztem.
- Jeśli stosujesz grill elektryczny to ułóż pojemnik/tubę z namoczonymi wiórkami obok potraw na ruszcie. 

Rozpocznij grillowanie gdy wiórka zaczynają dymić.

Dla uzyskania lepszego efektu, zamknij pokrywę grilla na czas przygotowania potraw.

Stosowanie wiórek wędzarniczych Cook In Wood poprawia walory smakowe przygotowywanych produktów oraz nadaje im niepowtarzalny aromat i barwę.

Produkt wykonany z beczek pochodzących z Francji. Opakowanie 360g.


Prawa autorskie zastrzeżone.